مجوزها و لایسنس ها

زمانی که فایلی را از PICASOR خریداری و دانلود می‌کنید، همراه با آن یک مجوز “استاندارد” را نیز خریداری می‌کنید که به شما اجازه می‌دهد از فایل فقط برای اهداف شخصی استفاده کنید . در حال حاضر مجوز اکستندد همراه فایلها به فروش نمیرسد. شما می‌توانید از فایل دانلود شده در تبلیغات، بازاریابی، برنامه‌ها، وب سایت، وب سایت‌های ارتباط جمعی، تلویزیون و فیلم، روزنامه‌ها، مجلات و کتاب‌ها و بسته‌بندی محصول استفاده کنید اما به هیچ نوع و روشی اجازه فروش آن را ندارید.

این توافق‌نامه مجوز بین شما و PICASOR است که توضیح می‌دهد چگونه می‌توانید از عکس‌ها، تصاویر، بردارها و فیلم‌های ویدئویی که از PICASOR خریداری و دانلود میکنید، استفاده کنید. با دانلود فایل از PICASOR، شما شرایط این قرارداد را قبول خواهید کرد.

 

PICASOR کدام نوع مجوز را ارائه می‌کند؟

هر فایلی که از PICASOR دانلود می‌شود دارای مجوز استاندارد است و اجازه استفاده از تصاویر watermark شده از سایت PICASOR را دارید.

 

کاربردهای مجاز

شما می‌توانید از محتوا به هر طریقی که محدود نباشد استفاده کنید. با توجه به محدودیت‌ها و مابقی شرایط این قرارداد، حقوق اعطایی به شما توسط PICASOR عبارتند از: بدون محدودیت زمانی، به این معنی ست که هیچ تاریخ انقضا یا پایانی بر حقوق شما برای استفاده از محتوا وجود ندارد. غیر انحصاری، به این معنی ست که شما حق “انحصاری” برای استفاده از محتوی ندارید. PICASOR می‌توانند به مشتریان دیگر نیز مجوز استفاده از همان فایل و محتوا را اعطا کند. نامحدود، به این معنی که شما می‌توانید از محتوای در تعداد نامحدودی از پروژه‌ها و در هر رسانه استفاده کنید. “استفاده” به معنای ویرایش، اجرا، نمایش، پخش است. مثال‌هایی از این که در چه مواردی می‌توانید از محتوا به صورت مجاز استفاده کنید شامل: وب سایت‌ها، پست‌های وبلاگ، تبلیغات اجتماعی؛ آگهی‌های بازرگانی؛ مجلات؛ کتاب‌ها؛ فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و بسته‌بندی محصول.

 

کاربردهای ممنوع و غیرمجاز

  1. اجازه استفاده از محتوی/فایل دانلود شده در مطالب مستهجن، افتراآمیز و سایر موارد غیر قانونی را ندارید.
  2. شما اجازه فروش و تکثیر فایل و محتوی را ندارید.
  3. عدم به اشتراک گذاری فایلها/محتوی برای سایرین به هر طریق و هر ابزاری
  4. استفاده از فایل فقط برای خود خریدار ممکن است. استفاده از فایل/محتوا  به دیگران جهت دانلود، استخراج، یا توزیع مجدد به صورت همان فایل مستقل ، مجاز نمیباشد (یعنی خود فایل محتوای، جدا از پروژه یا استفاده نهایی).
  5. استفاده از محتوا به عنوان بخشی از علامت تجاری، نشان طراحی، نام تجاری یا لوگو ممنوع است.
  6. نمیبایست ادعا کنید که شما سازنده/طراح اصلی محتوا هستید حتی با تبدیل و تغیر در طرح، برای مثال: تغیر در افکت/فیلتر های استفاده شده نشان دهید که شما سازنده محتوی هستید.
  7.  تعداد چاپ محدود است و نباید از 500,000 عدد بیشتر شود.

 

چه کسی، به غیر از من، می‌تواند از محتوا استفاده کند؟

حق اعطا شده به شما غیرقابل انتقال است، به این معنی که شما نمی‌توانید آن‌ را  به کس دیگری منتقل کنید. دو استثنا وجود دارد:

  1. کارفرما یا مشتری. اگر از طرف کارفرما و یا مشتری خود خرید می‌کنید، پس کارفرما یا مشتری شما می‌تواند از محتوا استفاده کند. در این مورد، شما نماینده هستید و ضمانت میکنید که شما صلاحیت قانونی کامل دارید تا کارفرما و یا مشتری خود را به شرایط این قرارداد پایبند کنید. اگر این اختیار و قدرت را ندارید، پس کارفرما و یا مشتری شما اجازه استفاده از محتوا را ندارند.
  2. پیمانکاران. ممکن است به پیمانکاران فرعی اجازه دهید (برای مثال، چاپخانه) که از محتوی در فرآیند تولید یا توزیع مرتبط با پروژه نهایی از محتوا استفاده کنند. شما باید پیمانکاران را مطلع کنید که از محتوی برای هیچ منظوری دیگر استفاده نکنند.

 

آیا محدودیت تعداد کاربر وجود دارد؟

بله. تنها مجوز استانداردی که ارائه میشود تنها برای یک کاربر واحد است. محدودیت کاربر به پرونده خام محتوا اشاره دارد و نه به پروژه نهایی.

 

حقوق مالکیت معنوی صاحب محتوا

تمامی حقوق تعیین‌ شده در این قرارداد توسط PICASOR و تامین کنندگان محتوا محفوظ است.

 

عدم رعایت بندهای مجوز

در صورتی که شواهدی دال بر نقض مجوزها از سوی خریدار مشاهده شود در ابتدا شما یک ایمیل از آدرس legalnotice@picasor.com دریافت خواهید کرد تا موارد نقض را در مدت زمان مشخص برطرف کنید. در صورت عدم توجه و رسیدگی بعد از مدت زمان مشخص شده، PICASOR مراتب را از طریق قانونی با پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) پیگیری خواهد کرد.

 

تغییر در شرایط مجوزها/لایسنس ها

لطفا آخرین تاریخ به روزرسانی این صفحه را برای کسب اطلاعات به موقع به یاد داشته باشید تا در جریان هرگونه تغیرات در شرایط مجوزها/لایسنس ها، در آینده باشید.

 

آخرین تاریخ به روزرسانی : 1398/05/03
بالا

سبد خرید 0