شرایط استفاده از سایت PICASOR

وبسایت ”PICASOR”  پیرو قوانین کشور ” جمهوری اسلامی ایران “میباشد. لطفا قبل از دسترسی یا استفاده از اطلاعات و خدمات موجود در وب سایت PICASOR، این توافقنامه را با دقت بخوانید . با دسترسی یا استفاده از سایت ، شما با شرایط زیر موافق هستید. PICASOR ممکن است این توافقنامه را در هر زمانی تغییر دهد و اصلاحا ت و تغیرات را بلافاصله بر روی سایت اعمال خواهد کرد. PICASOR سیاست حریم خصوصی جامعی برای کاربران سایت دارد .

 

حق نسخه ‌برداری و علائم

حق نسخه‌ برداری در مورد محتوی و علایم در این سایت متعلق به PICASOR است . اطلاعات برای استفاده شخصی ، غیر تجاری و سایتهای مرتبط و محتوای سایتهای ثالث شما موافقت میکنید که اطلاعات موجود در این سایت تنها برای استفاده شخصی کاربرد دارد و برای فروش ، توزیع یا موارد استفاده دیگر قرار نمیگیرد . شما نمیبایست اطلاعات را از طریق کد یا نرم افزار ویرایش ، کپی ، تکثیر ، بازنشر ، آپلود ، ارسال یا توزیع کنید . شما نباید از این سایت برای اهداف غیرقانون استفاده کنید . شما نمیبایست اطلاعات را از طرق داده‌ کاوی ، روبات‌ها ، scraping صفحه یا جمع‌آوری داده‌های خودکار، گردآوری کنید . PICASOR لینک‌هایی را برای سایت‌های اینترنتی فراهم می‌کند که توسط اشخاص ثالث به سایت خود هدایت می‌شوند . این سایت‌های مرتبط تحت کنترل PICASOR نیستند و PICASOR مسئول محتوا، دقت ، قانونی بودن یا شایستگی آنها نیست . PICASOR این لینک‌ها را تنها به عنوان آسودگی/ارتباط موثرتر/تبلیغات به شما نشان می‌دهد .

 

عدم ضمانت در مورد خدمات

PICASOR هیچ ضمانتی برای شما فراهم نمی‌کند که خدمات به طور کلی از طریق سایت بدون وقفه باشد یا بدون نقص یا نقص در خدمات اصلاح خواهد شد . شما همچنین می پذیرید که PICASOR نمی‌تواند تضمین کند که فایل‌های موجود برای دانلود از طریق سایت ، عاری از ویروس ، کرم ، تروجان یا کدهای دیگر باشند شما مسئول اجرای روش‌های کافی و موثر برای ایمن/پاک بودن فایلها هستید .

 

حقوق ما برای استفاده از اطلاعاتی که به ما ارسال می‌شوند

PICASOR از نظرات و بازخورد شما در همه جنبه‌های سایت استقبال می‌کند و از ایده‌ها برای ارتقا محصولات جدید یا بهبود خدمات و خدمات جدید استفاده میکند ( اطلاعاتی که از طریق پست الکترونیکی و یا توسط سیستم پیام رسان داخلی و یا روشهای دیگر تماس به PICASOR ارسال میشوند . ) لطفا سیاست حریم خصوصی ما را برای اطلاعات بیشتر بخوانید تا بهتر بدانید PICASOR چگونه از اطلاعاتی که ارسال میشوند، استفاده میکند.

 

هیچ تضمینی برای امنیت اطلاعات شما وجود ندارد

PICASOR تمام تلاش خود را در تضمین حریم خصوصی شما به کار خواهد گرفت، اما این احتمال وجود دارد که این اطلاعات به طور غیر قانونی توسط یک شخص ثالث درحین انتقال در اینترنت و یا در حالی که در سایت PICASOR ذخیره شده‌اند ، مشاهده شوند. با توجه به این امر شما همه این مسئولیت‌ها را می پذیرید .

 

مسئولیت شما برای اطلاعات ورود به سیستم

برای یک کاربر ثبت‌نام‌شده ، شما باید یک گذرواژه و نام ورود به سیستم را ارائه کنید . شما کاملا مسئولیت محرمانه بودن نام رمز و ورود به سیستم را دارید. علاوه بر این ، شما کاملا مسئول هرکاری که تحت نام کاربری شما رخ می‌دهد، هستید . شما میتوانید با پیروی از دستورالعمل‌ها گذرواژه خود را تغییر دهید. شما قبول دارید که ،از هر گونه استفاده غیرمجاز از نام کاربری خود یا هر گونه نقض امنیتی که برای شما شناخته شده‌است ، موارد را بلافاصله به PICASOR اطلاع دهید .

 

مفاد عمومی

اگر هر بخشی از این توافقنامه نامعتبر شود، باقی این توافقنامه همچنان معتبر و قابل اجراست .

 

خاتمه

در نوشتن این توافقنامه از کلمه ” ما ” استفاده شده است که منظور به سایت PICASOR.com بوده که شامل هیچ زیردامنه یا دامنه دیگر نیست.

 

تغییر در قوانین مرتبط با شرایط استفاده از سایت

لطفا آخرین تاریخ به روزرسانی این صفحه را برای کسب اطلاعات به موقع به یاد داشته باشید تا در جریان هرگونه تغیرات در مورد قوانین مرتبط با شرایط استفاده از سایت، در آینده باشید.

 

آخرین تاریخ به روزرسانی : 1401/08/11
بالا

سبد خرید 0